OKEY ILE ILGILI DETAYLı NOTLAR

okey Ile ilgili detaylı notlar

okey Ile ilgili detaylı notlar

Blog Article

Okey oyunu oyna seçeneklerini bulabileceğiniz sitelerimize ilk olarak üye olmanız gerekmektedir. Dörder kişilik masalardaki boş bölgelere oturarak canlı okey oyunlarına hoppadak dahil olabilirsiniz.

evet ben cok beyenemedım cunku kendı imam suyuplerımızı kendımız secsek daha ıyı olurdu . Onun dısında desise cok guzel

Bu şekilde okey oyunları üzerine nite bir ümit bulunmakta ise bu site üyelerine özen vermektedir.

Okey oyna seçeneğini tıkladığınız andan itibaren sizden istenecek olan üyelik bilgilerini girmenizin peşi sıra gücük sürede rabıtalanacağınız masalardaki yerinizi seçtikten sonra takkadak oynamaya esaslayabilirsiniz.

Mevhum ortamlarda genel ağ kullanıcıları aracılığıyla biraşırı katakulli oynanmaktadır. Bu oyunlardan bir tanesi olarak ise 101 plus söylenebilmektedir. Ekseriya taşınabilir telefonlar üzerinden oynanması sebebiyle oyunun epey popüler bir hale geldiğini belirtmekte kâr vardır. Bunun birlikte oyunun kuralları klasik künde seçeneğinden biraz henüz ayrıntılıdır.

DiKKAT: MyJEST.COM da sorunsuz gezebilmeniz midein genel ağ tarayıcınızın flash ve javascript'i desteklemesi gerekmektedir.

Artık masanıza sadece bayağıdaki adresi paylaştığınız arkadaşlarınız girebilir, adresi kopyalayıp katakulli ortamında arkadaşınıza düşünce atabilir ya göz at da sosyal medyada paylaşabilirsiniz

Giriş yaptıktan sonrasında lobiye gireceksiniz. Buradan profilinize gidebilir ve farklı tablolara giriş yapabilirsiniz. Ekranın ortasında mevcut bütün tabloların bir sıralaması bulunmaktadır.

Okey oynarken kurallar baştan konur. Kuralların belirlenmesi aşamasında kişinin kazanacağı puanı da ceza puanı da yazılır. Norma Bitme ve Çift Bitme kavramları şu şekildedir.

Ayrıca imkanlar, taş çalma hafakansını ortadan kaldırarak hayırlı okey oyunu siteleri olanaklarını da düşkünlarına sunmaktadır.

Sizlerde bu oyunu öğrenmek ya da rüfekaınızla doyasıevet okey ve 101 oynayabilmek karınin mandepsi sitemizi tercih edebilirisiniz.

Aynı şekilde adetlı oynarken radyo kabilinden ekstra seçeneklerin kullanılıp kullanılmayacağı da bireylerin tercihlerine bırakılmıştır. Bu sayede oyunlardan düzenınan huzur miktarları maksimuma çıkarılmaktadır. En Kalabalık Okey Oyunu Siteleri Bilgisayara karşı kalabalık okey sitesi, özellikle genel ağ bulunmadığı zamanlarda sağlam çok kimsenin ilk tercihidir. Fakat internet oynamanın daha çok sevildiği bir gerçektir.

Canlı okey oyunları oynatmakta olan nispeten farklı siteler bulunmaktadır. Bu sitelerinin bir kısmı içtimai olan faaliyetleri ile de oyuncuların ilgilisi çekmiş bulunmaktadır.

Eşya esnasında belirttiğiniz evetşın doğru olduğunu onaylıyorsunuz. Gönderilen yaşın doğru olmadığını ayırt edersek, hesabınızı mantinota hakkımızı saklı tutarız.

istanbul okey

Report this page